"Ви все рівно в плюсі" – у КМДА пояснили дорожнечу карти Kyiv Smart City. ВІДЕО

Об этом сообщает okolica.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вартість пластику в собівартості однієї карти Kyiv Smart City, яка продається за 50 гривень і є носієм електронного квитка в міському транспорті, становить близько 36 гривень.

Про це повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації (КМДА) Юрій Назаров на прес-конференції.

"Чому карта Kyiv Smart City коштує 50 гривень? Це універсальна карта нової технології, з новим чіпом, яка використовується для наземного і підземного транспорту. Пізніше вона буде використовуватися і для оплати паркування, відвідування музеїв і так далі. Коли ми купуємо карту, то вартість пластику становить близько 36 гривень. Також у нас є витрати на логістику, збут – продаємо через агентські канали. Крім того, організація резервного та обмінного фонду, а також ПДВ", – сказав він.

Назаров зазначив, що вартість карти окупається шляхом зниження ціни за проїзд.

"Хочу звернути увагу, що коли ви купуєте картку і поповнюєте її на 50 поїздок – ви вже економите 75 гривень. Тобто при першому поповненні ви вже в плюсі на 25 гривень. Ми вважаємо, що це дуже хороший інструмент для економії на поїздках", – зазначив він.

При цьому Назаров не зміг пояснити, чим відрізняється карта Kyiv Smart City від банківської, яку видають банки безкоштовно.

УКМДА нагадали, що листопаді придбати та поповнити Kyiv Smart Card можна буде на всіх станціях метрополітену, а власне запуск електронного квитка у промислову експлуатацію та повне скасування готівкової оплати проїзду заплановано на квітень 2020 року.

Довідково.

Єдиний електронний квиток існує у двох видах: матеріальний (транспортна картка Kyiv Smart Card, роздрукований одноразовий QR-квиток) та електронний (згенерований QR-квиток у смартфоні)

Транспортна картка Kyiv Smart Card дає можливість купити від 1 до 50 поїздок із можливістю заощадити (при купівлі 50 поїздок економія складає 1,5 грн за кожну поїздку).

Купити Kyiv Smart Card наразі можна у касах 10 станцій метро, в автоматах самообслуговування на 13 станціях метро, у фунікулері, у мережі Т-кіосків на зупинках громадського транспорту.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube.

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1572618059--vi-vse-rivno-v-plyusi-u-kmda-vipravdovuyutsya-za-dorozhnechu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя