“Діалоги про Україну” в Івано-Франківську: як ветерани слухали представників президента (фото+відео) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает НОВОСТИ С ПЕЧИ со ссылкой на СМИ.


Керівник Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО Мирослав Кріль висловив занепокоєння через розведення військ на Донбасі, пишуть Версії.


«Я сам воював і знаю, якщо ми втратимо позиції на бахмутському напрямі, ми фактично втратимо Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Чи розуміють в Міноборони всі ризики втрати бахмутської траси? Адже тоді наші, вже добре облаштовані, позиції на висотах займе ворог, і наші військові опиняться в набагато гіршому становищі, ніж є зараз», – переконаний ветеран.


Також він заперечив голові ОДА Денису Шмигалю, що 73% українців підтримують «мирну політику» президента Зеленського.«Ви так прозоро натякнули на 73%, що, буцім-то, більшість населення підтримує ці так звані мирні перемовини. У ветеранському середовищі Прикарпаття багато, в тому числі і голови спілок, голосували в свій час за президента Зеленського. Але повірте: все, що стосується втрати територій і втрати суверенітету, чи федералізації –не підтримує майже ніхто. У вас в майбутньому не буде 73%», – відмітив Кріль.


Голова Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО також зауважив, що Путін грає в шахи краще за Зеленського, тому «багатоходівка» президента зовсім не означає, що в Україні настане мир.


«Якщо буде намагання провести закон про особливий статус на умовах Росії, як у нормандсьому форматі, так і в Україні через Верховну Раду, то частина на людей, в тому числі і серед ветеранської спільноти, ніколи не погодиться на подібні речі», – заявив Мирослав Кріль.Заступниця Міністра оборони України Аліна Фролова відмітила, що наразі не йдеться лише про мир задля миру, а йдеться про перемогу.


«Зараз наша основна мета – зробити так, щоб втрат було менше. Ми намагаємося зберегти життя людей, – зауважила Аліна Фролова. – Зараз нам потрібно буде здобувати довіру людей на тих територіях. По суті, зараз йде війна за людські душі. І вона не менш тяжка, аніж військова. Ми говоримо про мир, як про бажаний стан. А які сили і засоби ми будемо застосовувати для того, щоб досягнути цього миру? Всі можливі, в тому числі і військові. Але ця перемога не буде простою. Ми не прийдемо просто і не вивісимо наш прапор. Вона не буде швидкою, можливо навіть не буде помітною. Але ми свого досягнемо».Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/dialogi-pro-ukrayinu-v-ivano-frankivsku-yak-veterani-sluhali-predstavnikiv-prezidenta-foto-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя