Перша вагітність: як правильно організувати життя

Перша вагітність: як правильно організувати життя 1. Похід до лікаря

Важливо якомога швидше потрапити на прийом до свого гінеколога при позитивному результаті тесту на вагітність. Спеціаліст зробить УЗД і перевірить, як протікає вагітність, чи є вона маткової і як розвивається плід. Майбутня мама отримає всі необхідні рекомендації і дізнається, коли необхідно ставати на обов’язковий облік для вагітних. Після відвідування гінеколога необхідно пройти огляд у стоматолога, так як багато захворювань ротової порожнини вкрай небезпечні для майбутнього малюка.

2. Харчування

Харчування під час очікування дитини рекомендується узгодити з лікуючим лікарем. Необхідно обов’язково відмовитися від усіх шкідливих продуктів і включити в раціон харчування більше овочів і фруктів, крім цього, вживати більше продуктів, багатих кальцієм, залізом, вітамінами і корисними мікроелементами. Важливо не забувати пити більше чистої води, особливо в першому триместрі, коли значно збільшується спрага. Нормальний питний режим забезпечить здорове протікання вагітності.

3. Фізичні навантаження

Під час вагітності фізичні навантаження не тільки бажані, але і необхідні, але тільки за відсутності медичних протипоказань. Перед тим, як записуватися в басейн або на йогу, бажано проконсультуватися у гінеколога, який до всього іншого порекомендує вправи для щоденної гімнастики.

4. Турбота про себе

Перед першою вагітністю жінки навіть не припускають, на скільки зміниться їхнє життя, самопочуття та інше. Саме тому вони не розуміють, яким чином краще скорегувати власний графік, коли дізнаються про майбутнє малюка. Медики рекомендують у такому випадку рекомендують у два рази зменшити все навантаження, щоб гарантувати більшу кількість часу для міцного сну і якісного відпочинку.

5. Відносини з рідними

Спілкування з близькими людьми під час вагітності можуть помітно змінитися, тому що жінка стає більш сприйнятливою до слів і ситуацій. Більше того, рідні почнуть проявляти підвищену увагу до майбутньої мами, що природно позначиться на спілкуванні. Бажано заздалегідь подумати, про що майбутня мама хотіла б попередити рідних, щоб уникнути скандалів і непорозумінь.

6. Пам’ятні моменти

Коли є бажання зробити пам’ятну фотосесію під час очікування дитини, то найкраще відвідати студії не пізніше шостого місяця вагітності. У такому випадку вийде зробити гарні знімки і у майбутніх батьків залишиться приємна пам’ять про цей період. При можливості можна зробити 3D-УЗД — після нього залишиться фото, на якому дитина зображений в об’ємному вигляді.

7. Відпочинок

Період очікування дитини є найкращим для повноцінного відпочинку, так як майбутній мамі необхідно набратися сил для народження і виховання дитини. У міру можливості варто приділити час поїздці на курорт за кордон, щоб повною мірою насолодитися відпочинком. Після народження малюка у молодих батьків ще довго не буде такої можливості. Важливо при цьому уникати дуже спекотного клімату і виснажливих екскурсій.

8. Підготовка до пологів

Бажано з першого дня, коли стало відомо про вагітність, готуватися в пологах, звичайно, що спочатку це слід робити психологічно. Варто відзначити, що дев’ять місяців очікування дитини пролетять непомітно, тому необхідно якомога раніше визначитися з пологовим будинком, лікарем-акушером і яким пологів віддати перевагу — партнерським або звичайним. За бажанням можна записатися на курси майбутніх батьків, якщо туди бажає ходити майбутній батько. Далеко не кожному чоловікові буде там цікаво, але вони отримають можливість дізнатися багато корисного про догляд за майбутнім малюком.
Джерело

Источник: “http://ilife-news.com/10581-persha-vagtnst-yak-pravilno-organzuvati-zhittya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя